Już niedługo wracają sporty zimowe. Obstawiaj je u legalnych bukmacherów

Skoki narciarskie, narciarstwo alpejskie i klasyczne, biathlon i wiele innych dyscyplin sportowych niebawem powróci na ekrany telewizorów. Już za kilka tygodni powrócą długo oczekiwane sporty zimowe. Start zimowych sportów to bardzo dobra okazja, aby otworzyć konto u polskiego legalnego bukmachera i obstawiać najważniejsze, zimowe wydarzenia sportowe.

Sporty zimowe a pandemia

To bardzo trudny okres dla świata sportu. Na całe szczęście sportowcy wrócili do swoich zmagań i znów raczą kibiców wielkimi emocjami, jednak cała otoczka zmieniła się nie do poznania. Brakuje kibiców na trybunach, wdrożono rygorystyczne reżimy sanitarne i cały czas panuje strach, że wirus ponownie doprowadzi do lockdownu całego sportu.

Jaki będzie sezon 2020-2021 w zimowych zmaganiach? Na pewno bardzo ciężki. Sporty zimowe nie generują tak wielkich przychodów, jak całoroczne dyscypliny, przez co sporo zawodów na białym puchu może się nie odbyć. Już teraz FIS podejmuje pierwsze decyzje o zamknięciu trybun na inauguracyjne zawody w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Niewykluczone jednak, że w trakcie premierowych konkursów skoków narciarskich w Wiśle zobaczymy fanów na trybunach. W trakcie letniego Grand Prix na Wiśle Malince otworzono bramy przed kibicami, którzy mogli zapełnić wyznaczone sektory z zachowaniem pełnej ostrożności i zasad sanitarnych. Polscy organizatorzy bezbłędnie zaliczyli test u FIS i niewykluczone, że w listopadzie również zobaczymy sympatyków skoków na trybunach. Przypomnijmy sobie wygraną Kamila Stocha w 66. Turniej Czterech Skoczni:

W przypadku wyżej wspomnianych skoków narciarskich, narciarstwa alpejskiego czy biegów narciarskich mówimy o zmaganiach na otwartej przestrzeni, w tym wypadku łatwiej jest przygotować protokół sanitarny, który pozwoli na udział kibiców. Gorzej jest w przypadku np. łyżwiarstwa szybkiego, curlingu czy hokeja, gdzie mecze rozgrywane są w zamkniętej hali. W tym wypadku udział fanów jest zależny od zasad panujących w kraju organizatora.

Bonusy bukmacherskie na zimowe zakłady

Początek sezonu w sportach zimowych to idealny moment na zarejestrowanie się u legalnego bukmachera. Przy wyborze odpowiedniej dla siebie firmy z zakładami, warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne, które dadzą na start przygody bukmacherskiej szereg benefitów bardzo ułatwiających start z bukmacherką.

Co można otrzymać? Najczęściej spotykanym bonusem powitalnym jest dodatkowe doładowanie konta bonusowego w zależności od wysokości wpłaconego, pierwszego depozytu. Firmy bukmacherskie oferują bonusy bukmacherskie także w formie pierwszego darmowego kuponu w postaci freebetu oraz cashback w przypadku przegranej.

Ciekawy bonus przygotował bukmacher Superbet, który można odebrać po rejestracji konta z tego linku. Nowy klient otrzymuje bonus powitalny w postaci dodatkowego doładowania nawet do 550 złotych. Superbet oferuje także bardzo konkurencyjne kursy znajdujące się w bogatej ofercie. Typerzy Superbet mają także dostęp do licznych promocji oraz akcji specjalnych.

Z kolei Fortuna w ofercie powitalnej daje graczowi aż trzy bonusy – zarówno bonus od depozytu, zakład bez ryzyka jak i całkiem darmowy zakład bez wymogu wpłaty. Bonus od Fortuny to jedna z najlepszych ofert powitalnych na polskim rynku zakładów bukmacherskich i na pewno warta jest uwagi.

Szczegółowe oferty bonusów Superbet i Fortuny wraz z całym rankingiem znaleźć można na portalu spryciarz.com gdzie wraz z aktualnymi parametrami oferty znaleźć można opinie o tych bukmacherach.

Gdzie obstawiać zimowe zmagania?

Wszyscy legalni bukmacherzy, którzy posiadają licencję na organizację zakładów bukmacherskich w naszym kraju, mają ofertę kursową na sporty zimowe, są to np. Fortuna, Betfan oraz Superbet. Przeczesując bogatą bazę dostępnych kursów, można znaleźć wydarzenia np. na skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie czy inne dyscypliny zimowe, które nie cieszą się większym zainteresowaniem w naszym kraju.

 Narciarstwo alpejskie

Najchętniej obstawianym sportem są rzecz jasna skoki narciarskie. Zmagania Kamila Stocha, Dawida Kubackiego czy Piotra Żyły cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich kibiców, co rzecz jasna ma przełożenie na zakłady bukmacherskie. Co dokładnie można obstawić u bukmachera w przypadku skoków? Najpopularniejszym zakładem jest wytypowanie zwycięzcy konkursu lub zawodników, którzy w ostatecznym rozstrzygnięciu staną na podium. Bukmacher proponuje również zakłady na zasadzie „pojedynku” między skoczkami. Klient obstawia, który zawodnik zostanie wyżej sklasyfikowany z podanej przez analityków pary. Dostępne są także kursy długoterminowe, w których można obstawiać zwycięzcę całego Pucharu Świata lub skoczka, który wygra złoty medal na Mistrzostwach Świata.

Kiedy można spodziewać się oferty na sporty zimowe u polskich bukmacherów? Kursy powinny pojawić się około dwa tygodnie przed pierwszymi konkursami. Do tego czasu pojawią się niezbędne informacje, które pozwolą analitykom bukmacherskim na skonstruowanie kursów i opublikowanie oferty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj